Senaste nytt» Artikel

Finalteamen spikade!

Inlagd 26 September 2011 kl 18:380 kommentarer

Nu är alla 27 team klara för final, klicka vidare och beskåda kämparna.
Hela listan finns även på finalsidan Team.

Notering: vissa team har inte kunnat komma och skickar inbjudan vidare, vi hälsar dom välkomna tillbaks nästa säsong!

Teamen är sorterade på kvalificeringsortens datum.


TEAM AWA-SHIMA RISPECT SWEDEN
Patrick Persson
Roger Thelander

GÄDDEDRÄPARNA
Johannes Landgren
Johan Johansson
Niklas Pålsson

PIKEAHOLICS
David Lindvall
Fredrik Lindvall

TEAM KAISLA
Alexander Andersson
Jonas Landberg

NEWBRIDGE FISHING TEAM 1
Marcus Jansson
David Lundberg
Björn Andersson

TEAM SKITVASS
Jonas Bergqvist
Henrik Laag

BALTIC HEROES
Thomas Björklund
Mattias "Gotland" Jansson

ARMAGÄDDON
Nicklas Hilmersson
Sisse Strand

MÖRTLEY CREW
Alexander Hägg
David Hagman

TEAM FISKEBULLE
Johan Mellqvist
Simon Östberg

TEAM SWEFISH
Joel Eriksson
Bjarne Rålund

TEAM HUGGET
Pierre Östlund
Patrik Ellert

B-E LOKE
Christian Bergh-Eriksson
Daniel Mooe

TEAM SÅ IN I VASSEN
Magnus Löfström
Mika Hopponen
Fredrik Edholm

PIKE CONQUERS
Daniel Natanaelsson
Pelle Lindèn
Robert Wikander

NFTEAM 77
David Axelsson
Tomas Axelsson

TEAM GEDDA
Henric Sandeen
Andreas Nilsson
Roger Hellström

MUNTERJERKARNA
Martin Udd
Johan Udd
Mikael Lindqvist

TEAM BLUESBROTHERS
Björn Wallberg
Magnus Jäfvert
Tommy Barklund

TEAM PFC
Per Hyenstrand
Fredrik Svensson
Conny Sveijer

TEAM BERRAS SPORTFISKE
Johan Funk
Curre Avasjö
Ivar Gustavsson

TEAM TAJTLAJN
Robert Theil
Anders Johansson

DEN GODE, DEN ONDE, DEN FULE
Mikael Udéhn
Markus Udéhn
Anton Berglund

SPORTFISKEBUTIKEN TAJTLAJN
Andreas Mattson
Johan Erlandsson

TEAM BRAXEN
Marcus Däumichen
Thomas Norman

TEAM ADRENALIN
Jonas Norrmèn
Andreas Dimmberg

TEAM GTC
Göran Hjelm
Christer Olsson


Notering: Team Fox ersätts av Team Adrenalin.

Kommentarer

Sprid kärleken» Placera den här tävlingens banner på din sajt ♥

ANMÄLDA TEAM  

Team El-Ge Småland#1
Fredrik Winter
Nizze Zackrisson
Team Guldburken#2
Niklas Karlsson
Joakim Fransson
Team Abu Garcia - Rocket Jerk#3
Lasse Cajander
Frank Gustavsson
Tommy Uberth
Team Fiskeliv#4
Andreas Högström
Tobias Homman
Team steffe#5
Stefan Svensson
Rasmus Svensson
Knossos#6
Simon Mikkelsen
Dennis Österlund
Pike stalkers#7
Verdi Vinca
Skender Vinca
Silas Boers
Team Dos Amigos#8
Mikael Sjöberg
Rickey Nordh
Armagäddon#9
Nicklas Hilmersson
Sisse Strand
Team Gedda#10
Roger Hellström
Andreas Nilsson
Henric Sandeen
Team Pike Hard 2#11
Kim Ahlqvist
Linus Karlsson
Newbridge Fishing Team 4#12
Patrik Zak
Simon Kuznar
Daniel Kronberg
team sportfiskecenter#13
johan fager
fredrik radsby
Team Högsrum 1#14
Stig Brändèn
Alexander Laitinen
eb fishingteam Högsrum#15
Börje Petersson
Mats Jansson
Baltic Heroes#16
Thomas Björklund
Mattias "Gotland" Jansson
Team Munterjerkarna#17
Martin Udd
Johan Udd
Mikael Lindqvist
Newbridge Fishing Team1#18
Marcus Jansson
David Lundberg
Adam Gustafsson
Pike Farmers#19
Roger skägget Klase
Matias makrillen Sjögren
Team PikeError#20
Fredrik Blom
Thomas Johansson
mörtley crew#21
Alexander Hägg
David Hagman