Resultat

Vinnare av Gädd-SM 2013
Mälaren/Eskilstuna 11-12 oktober 2013

Team: fem längsta fiskarna

1.Team Pilot473cm
2.Team Ace Of Pikes444cm
3.Team Savage Gear Swe432cm
 
4.Team Söder Sportfiske416cm
5.Team 2 Glada Ft. Colving407cm
6.Team Gefleprofish.se Team1397cm
7.Team Ekerö Pikeboys377cm
8.Team Boc Fishing375cm
9.Team Göta Älv365cm
10.Team Brochet364cm
11.Team Gtc / Mangesfiske.se364cm
12.Team Pfc2363cm
13.Team Mopike/klinteback354cm
14.Team Galtarna348cm
15.Team The Mojo Boats 2348cm
16.Team Taskmört345cm
17.Team SÅinivassen341cm
18.Team Berras338cm
19.Team Tre Krokar 4333cm
20.Team Gothia Pike 3331cm
21.Team Wezzlan330cm
22.Team Italion Stallions327cm
23.Team Outbackfishing.se327cm
24.Team Gäddstaun (3)326cm
25.Team Cwc Fishing Team322cm
26.Team Pfc 1311cm
27.Team Byfåne306cm
28.Team Fiskejunkies300cm
29.Team Skarvfritt291cm
30.Team Mälaren Lures 1289cm
31.Team Dekis287cm
32.Team Suomela.se278cm
33.Team Smells Fishy278cm
34.Team Pike Error265cm
35.Team Tourettes263cm
36.Team Rispect Sweden261cm
37.Team Armagäddon 1255cm
38.Team Raubtier250cm
39.Team Gefleprofish.se Team3250cm
40.Team Slan 2246cm
41.Team Bösgädda245cm
42.Team Den Gode, Den Onde, Den Fule239cm
43.Team Slips237cm
44.Team Mouse236cm
45.Team Mojoboats-oldtimers234cm
46.Team Övrigt Avfalls Fiskesektion231cm
47.Team Mojoboats West229cm
48.Team Sportfish Basterds227cm
49.Team Munterjerkarna227cm
50.Team Sportfiskebutiken Tajtlajn195cm
51.Team Fish On195cm
52.Team Fc Fishing193cm
53.Team Pike Busters190cm
54.Team Mojoboats/lowrance185cm
55.Team Tre Krokar 2183cm
56.Team Berzerk 1174cm
57.Team Knickedickerna171cm
58.Team Löjrom163cm
59.Team Mix Fishing160cm
60.Team Karlskronafiske152cm
61.Team Hauki142cm
62.Team Karlstad Fiske & Fritid 2141cm
63.Team Bitter139cm
64.Team Mälardalens Sportfiske136cm
65.Team Syltrygg135cm
66.Team Driftwood 1129cm
67.Team Al124cm
68.Team Gäddstaun 1123cm
69.Team The Fellows...120cm
70.Team Ett Gäddra Liv 2116cm
71.Team Von Gedda Of Baltik Heroes114cm
72.Team Esox Venator114cm
73.Team G11106cm
74.Team Lurehunter&son104cm
75.Team Tail/ribatex98cm
76.Team Fanatic Jerkers75cm
77.Team Newbridge Fishing Team 268cm
78.Team Esoxarna67cm
79.Team Uptracer60cm
80.Team Jw Lures58cm
81.Team Msf57cm
82.Team Byfånar53cm

Individuellt: tre längsta fiskarna

1.Joel Pilot i Team Pilot284cm
2.Josef Pilot i Team Pilot267cm
3.Johan Eriksson i Team Ace Of Pikes260cm
 
4.Tero Paakki i Team Göta Älv245cm
5.David Jansson i Team 2 Glada Ft. Colving241cm
6.Lars Berglund i Team Brochet239cm
7.Micke Nilsson i Team Söder Sportfiske236cm
8.Ulf Wallin i Team Savage Gear Swe234cm
9.Mikael Colving i Team 2 Glada Ft. Colving232cm
10.Hans Djupsjöbacka i Team Boc Fishing232cm
11.Fredrik Ohlsson i Team Mälaren Lures 1227cm
12.Lasse Lano Norgren i Team Söder Sportfiske226cm
13.Jonas Byman i Team Gefleprofish.se Team1226cm
14.Magnus Olsen i Team Galtarna225cm
15.Fredrik Karlsson i Team Tre Krokar 4220cm
16.Ivar Gustavsson i Team Berras218cm
17.Jens Klinteback i Team Mopike/klinteback214cm
18.Per Hyenstrand i Team Pfc2214cm
19.Stefan Rudberg i Team The Mojo Boats 2212cm
20.Joni Lindqvist i Team Gothia Pike 3211cm
21.Anders Westring i Team Gefleprofish.se Team1211cm
22.Mattias Ekström i Team Ekerö Pikeboys209cm
23.Fredrik Näslund i Team Ekerö Pikeboys208cm
24.Joakim Mörtzell i Team SÅinivassen208cm
25.Mikael Öberg i Team Boc Fishing207cm
26.Conny Sveijer i Team Pfc2205cm
27.Johan Jansson i Team Wezzlan205cm
28.Andreas Malm i Team Pike Error205cm
29.Håkan Bb Blomgren i Team Cwc Fishing Team203cm
30.Jonas Karlsson i Team The Mojo Boats 2203cm
31.Kristoffer Oleg Jotorp i Team Taskmört200cm
32.Lasse Karlsson i Team Savage Gear Swe198cm
33.Joakim Malmström i Team Pfc2198cm
34.Johan Öhman i Team Slan 2196cm
35.Peter Idås i Team Raubtier195cm
36.Fredrik Stjernholm i Team Outbackfishing.se192cm
37.Viktor Axelsson i Team Gäddstaun (3)191cm
38.Henrik Mazzanti i Team Italion Stallions189cm
39.Fredric Henriksson i Team Wezzlan186cm
40.Fredrik Gren i Team Fiskejunkies185cm
41.Alexander Neidestam i Team Mojoboats/lowrance185cm
42.Johan Persson i Team Pfc 1184cm
43.Rickard Edvinsson i Team Tre Krokar 2183cm
44.Dennis Holmberg i Team SÅinivassen182cm
45.Lars Ljunggren i Team Outbackfishing.se181cm
46.Christian Hillgren i Team Italion Stallions180cm
47.Anders Lif i Team Italion Stallions179cm
48.Rickard Brink i Team Övrigt Avfalls Fiskesektion178cm
49.Arne Zachrisson i Team Mojoboats West177cm
50.Håkan Nordberg i Team Den Gode, Den Onde, Den Fule174cm
51.Tony Andersson i Team Mouse172cm
52.Curre Avasjö i Team Berras170cm
53.Sisse Strand i Team Armagäddon 1168cm
54.Göran Hjelm i Team Gtc / Mangesfiske.se167cm
55.Erik Antonsson i Team Tre Krokar 4166cm
56.Henke Sandahl i Team Söder Sportfiske164cm
57.Robin Lindberg i Team Ace Of Pikes163cm
58.Hampus Westin i Team Löjrom163cm
59.Kalle Stenhammar i Team Dekis163cm
60.Björn Persson i Team Byfåne162cm
61.Håkan Björk i Team Karlskronafiske152cm
62.Billy Lindqvist i Team Smells Fishy151cm
63.Patrick Holmström i Team Suomela.se151cm
64.Thomas Ålander i Team Ekerö Pikeboys145cm
65.Fredrik Persson i Team Byfåne144cm
66.Daniel Beausang i Team Hauki142cm
67.Kristoffer Klinteback i Team Mopike/klinteback140cm
68.Sebastian Åkerman i Team Ace Of Pikes139cm
69.Rasmus Lindblad i Team Bitter139cm
70.Gösta Skog i Team Fc Fishing138cm
71.Henrik Andersson i Team Tourettes135cm
72.Mattias Thoren i Team Fish On134cm
73.Patrik Virenius i Team Taskmört134cm
74.Magnus Anegrund i Team Gtc / Mangesfiske.se133cm
75.Håkan Jernehov i Team Sportfish Basterds132cm
76.Alexander Nielsen Tejned i Team Bösgädda131cm
77.Dennis Zetterberg i Team Pike Busters129cm
78.Daniel Ehnemark i Team Driftwood 1129cm
79.Simon Andersson i Team Tourettes128cm
80.Fredrik Svensson i Team Pfc 1127cm
81.Pierre Westin i Team Suomela.se127cm
82.Kenneth Karlsson i Team Mojoboats-oldtimers127cm
83.Patrik Persson i Team Rispect Sweden126cm
84.Rasmus Grebacken i Team Slips126cm
85.Bo Eliasson i Team Gefleprofish.se Team3126cm
86.Christer Olsson i Team Gtc / Mangesfiske.se126cm
87.Andreas Andersson i Team Mouse126cm
88.Jimmie Törnström i Team Gäddstaun (3)124cm
89.Göran Filipsson i Team Brochet124cm
90.Daniel Mickelsson i Team Dekis124cm
91.Linus Almqvist i Team Al124cm
92.Viktor Moberg i Team Gäddstaun 1123cm
93.Andreas Frans i Team Outbackfishing.se123cm
94.Thomas Eriksson i Team Skarvfritt121cm
95.Magnus Davidsson i Team The Fellows...120cm
96.Daniel Eriksson i Team Sportfiskebutiken Tajtlajn119cm
97.Danne Ericsson i Team Cwc Fishing Team119cm
98.Vassmackan Finnen Ögren i Team Cwc Fishing Team118cm
99.Rikard Hallström i Team Gothia Pike 3117cm
100.Mikael Lindqvist i Team Munterjerkarna116cm
101.Christoffer Larsson i Team Ett Gäddra Liv 2116cm
102.Juha Kaukonen i Team Knickedickerna114cm
103.Emil Didriksson Heinänen i Team Bösgädda114cm
104.Jarmo Kuisma i Team Göta Älv114cm
105.Mattias Granlund i Team Esox Venator114cm
106.Marcus Östhem i Team Berzerk 1114cm
107.Magnus Holtmar i Team Slips111cm
108.Oskar Wilnersson i Team Mopike/klinteback111cm
109.Peter Puhakka i Team Skarvfritt109cm
110.Fredde Bolin i Team Mojoboats-oldtimers107cm
111.Eitan Ben-yaacov i Team Lurehunter&son104cm
112.Jonas Lilja i Team Tail/ribatex98cm
113.Markus Udéhn i Team Sportfish Basterds95cm
114.Pelle Johansson i Team Mix Fishing89cm
115.Tomasz Andersson i Team Armagäddon 187cm
116.Robin Andersson i Team Karlstad Fiske & Fritid 282cm
117.Daniel Isaksson i Team 2 Glada Ft. Colving79cm
118.Mattias Sunefjord i Team Mälardalens Sportfiske77cm
119.Andreas Mattson i Team Sportfiskebutiken Tajtlajn76cm
120.Esko Lautensack i Team Fanatic Jerkers75cm
121.Magnus Söderberg i Team Smells Fishy72cm
122.Tobias Petersson i Team Gäddstaun (3)71cm
123.Roger Thelander i Team Rispect Sweden71cm
124.Hugo Juhlin i Team Mix Fishing71cm
125.Erik Rehn i Team Syltrygg68cm
126.Mattias Forsberg i Team Gefleprofish.se Team168cm
127.Marcus Jansson i Team Newbridge Fishing Team 268cm
128.Ingmar Svensson i Team Esoxarna67cm
129.Andreas Jakobsson i Team Syltrygg67cm
130.Krister Berggren i Team Taskmört65cm
131.Thomas Classon i Team Brochet65cm
132.Mikael Udéhn i Team Den Gode, Den Onde, Den Fule65cm
133.Marcus Abrahamsson i Team Galtarna65cm
134.Robban Andersson i Team Rispect Sweden64cm
135.Freddie Nurmi i Team Gefleprofish.se Team364cm
136.Joel Lagerqvist i Team Fiskejunkies62cm
137.Magnus Ström i Team Mälaren Lures 162cm
138.Peder Norberg i Team Skarvfritt61cm
139.Christer Bengtsson i Team Fish On61cm
140.Mickael Nilsson i Team Pike Busters61cm
141.Fredrik Aremyr i Team Göta Älv61cm
142.Krister Lundgren i Team SÅinivassen61cm
143.Alexander Gustafson i Team Uptracer60cm
144.Kristoffer Sigurdsson i Team Berzerk 160cm
145.Per Noreen i Team Gefleprofish.se Team360cm
146.Anders Gårdlöv i Team Pike Error60cm
147.Clas Ericsson i Team Mälardalens Sportfiske59cm
148.Mattias Epperlein i Team Karlstad Fiske & Fritid 259cm
149.Daniel Granholm i Team Jw Lures58cm
150.Thomas Björklund i Team Von Gedda Of Baltik Heroes58cm
151.Henrik Nilsson i Team Msf57cm
152.Robin Klintefalk i Team Knickedickerna57cm
153.Mattias Jansson i Team Von Gedda Of Baltik Heroes56cm
154.Martin Udd i Team Munterjerkarna56cm
155.Mattias Hell i Team Smells Fishy55cm
156.Johan Udd i Team Munterjerkarna55cm
157.Joakim Wedemo i Team Raubtier55cm
158.Conny Berg i Team Fc Fishing55cm
159.Martin Odenhäll i Team G1155cm
160.Fredrik Brink i Team Övrigt Avfalls Fiskesektion53cm
161.Alex Jansson i Team Byfånar53cm
162.Rasmus Ljungqvist i Team Mojoboats West52cm
163.Tomas Trollregn i Team G1151cm
164.Karl Cederblad i Team Slan 250cm

Längsta fisk

Finalens längsta fisk är 104 cm och togs kl 09:35:46 av Josef Pilot i Team Pilot

Kommentarer

KVALADE TEAM  

Team PFC2#1
Conny Sveijer
Per Hyenstrand
Joakim Malmström
team fish on#2
tomas nyberg
mattias thoren
christer bengtsson
Den onde, den gode, den fule#3
Mikael Udéhn
Markus Udéhn
Anton Berglund
team hallarum#4
Ola Kråksberg
Tommy Pettersson
The Fellows...#5
Magnus Davidsson
Mikael Sandberg
Suomela.se#6
Pierre Westin
Tommy Suomela
Patrick Holmström
Skarvfritt#7
Thomas Eriksson
Peder Norberg
Peter Puhakka
Team Ett Gäddra Liv#8
Christoffer Larsson
Bo Larsson
Eric Lewenhaupt
Team Uptracer#9
Eric Dahlberg
Douglas Dahlberg
Alexander Gustafson
Team Karlstad Fiske & Fritid#10
Robin Andersson
Daniel Warg
Team G11#11
Martin Odenhäll
Tomas Trollregn
Kent Sundin
Pike On Fly#12
Robin Nödbak
Tommy Redenkvist
Team MSF#13
Henrik Nilsson
Fredrik magnusson
Benny Hamlet
Team Bengtsson#14
Richard Kullmer
Christan Fridh
Elias Andersson
TEAM Slan 2#15
Mikael Alm
Johan Öhman
Karl Cederblad
Team Highland Predators#16
Tommy Eriksson
Fredrik Svärd
Snape Extraction#17
Rasmus Lindblad
Robin Höglander
Kim (Asplövet) Loob Almbratt
TEAM GÖTA ÄLV#18
Fredrik Aremyr
Jarmo Kuisma
Tero Paakki
Team Tajtlajn#19
Robert theil
Anders Johansson
Andreas Kalmlund
Sportfiskebutiken Tajtlajn#20
Andreas Mattson
Christian Mattsson
Daniel Eriksson
Team Mojoboats West#21
Rasmus Ljungqvist
Arne Zachrisson
Jonathan Holmström
TEAM MOPIKE/KLINTEBACK#22
Oskar Wilnersson
Kristoffer Klinteback
Jens Klinteback
Gäddstaun 1#23
Viktor Moberg
Jesper Larsen
Karlskrona Marin#24
Johan svensson
Ove Rickardsson
Nils andersson
Gäddstaun (2)#25
Tobias Petersson
Jimmie Törnström
Team Karlstad Fiske & Fritid 2#26
Robin Andersson
Mattias Epperlein
Jonatan Westlund
Team SÅINIVASSEN#27
Krister Lundgren
Dennis Holmberg
Joakim Mörtzell
predatorfiske.se#28
Anders Thomasson
Martin Hansson
Tim Hartler
FC Fishing#29
Fredrik Klingstål
Conny Berg
Gösta Skog
Team Slirbroms#30
Måns Adler
Hannes Ahlgren
Team Husky#31
Kim Fogelberg
Victor Ekström
Team Bösgädda#32
Emil Didriksson Heinänen
Alexander Nielsen Tejned
Johan Olausson
Vgd pike performance#33
Fredrik Stålknapp
Joakim Svenningsson
Daniel nordquist
Team KFT#34
Ludvig Johansson
Kevin Nilsson
Fiskejunkies#35
Fredrik Gren
Joel Lagerqvist
Conny Mohlin
Italion stallions#36
Christian Hillgren
Henrik Mazzanti
Anders Lif
Mojoboats-Oldtimers#37
Kenneth Karlsson
Fredde Bolin
Göran Ekstrand
Team Jerky#38
Sebastian Dareskog
Erik Brusbäck
Kim Erikson
Team Tre Krokar 2#39
Rickard Edvinsson
Andreas Peterson
Mikael Westerberg
Team Berras#40
Curre Avasjö
Ivar Gustavsson
Team Ett Gäddra Liv 2#41
Christoffer Larsson
Bo Larsson
Niklas Larsson
Gothia Pike 3#42
Joni Lindqvist
Dennis Grube
Rikard Hallström
Mälaren Lures 1#43
Magnus Ström
Fredrik Ohlsson
TEAM AL#44
Alexander Ek
Linus Almqvist
GefleProfish.se Team3#45
Freddie Nurmi
Bo Eliasson
Per Noreen
Fanatic Jerkers#46
Christian Chippe Jansson
Esko Lautensack
Gunnar Gustafsson
Team GTC / mangesfiske.se#47
Christer Olsson
Göran Hjelm
Magnus Anegrund
Team Mälardalens sportfiske#48
Clas Ericsson
Mattias Sunefjord
Jussi Rosvall
Team taskmört#49
patrik virenius
krister berggren
kristoffer oleg jotorp
byfånar#50
Alex Jansson
Johan Tygesén
PFC 1#51
Fredrik Svensson
Jörgen Svensson
Johan Persson
Team Raubtier#52
Peter Idås
Joakim Wedemo
TPT#53
Ted Grönlund
Peter Frank
Tomas Elmnert
Team Pulvermos#54
Victor Kniif
Victor Jönsson
Team Mörtfödd#55
Mikael Wahlberg
Christian Mulari
Fredrik Wikström
Gothia Pike 4#56
Joni Lindqvist
Rikard Hallström
John Hedin
Övrigt Avfalls Fiskesektion#57
Rickard Brink
Fredrik Brink
Ola Andersson
Söder Sportfiske#58
Lasse Lano Norgren
Micke Nilsson
Henke Sandahl
Den gode, den onde, den fule#59
Mikael Udéhn
Anton Berglund
Håkan Nordberg
Sportfish Basterds#60
Markus Udéhn
Björn Enenge
Håkan Jernehov
Ekerö PikeBoys#61
Fredrik Näslund
Thomas Ålander
Mattias Ekström
Team Svärdfisk 2#62
Pontus Svärd
Pekka Svärd
Filip Johansson
Team Fishbone 2#63
Jussi Rosvall
Patric Lindblom
Rickard Eckebring
Bitter#64
Rasmus Lindblad
Kim "Asplövet" Loob Almbratt
TEAM RILLE HOT SUGAR#65
Rikard Sundvall
Håkan Grahn
Conny Friman
Savage Gear SWE#66
Patrik Carlsson
Lasse Karlsson
Ulf Wallin
WEZZLAN#67
Johan Jansson
Fredric Henriksson
Lurehunter&son#68
Eitan Ben-Yaacov
Noam E.
Smells fishy#69
Billy Lindqvist
Magnus Söderberg
Mattias Hell
Team Tre Krokar 3#70
Erik Antonsson
Jonathan Leding
Robin Sjöstedt
Team PFC#71
Conny Sveijer
Per Hyenstrand
Fredrik Svensson
Team HappyAngler 2 (final)#72
Jani Markuksela
Thomas Thörnberg
Team Gedda#73
Roger Hellström
Peter Hultenius
TEAM SLAN 2#74
Mikael Alm
Johan Öhman
Karl Cederblad
Den gode den fule#75
Mikael Udéhn
Anton Berglund
Team Bore#76
Andreas Dahlquist
Mattias Karlsson
SPORTFISH / Team Rispect#77
Patrick"Persa"Persson
Roger"Thellan"Thelander
Team Tre Krokar 4#78
Erik Antonsson
Fredrik Karlsson
Robin Sjöstedt
Esox Venator#79
Niklas Höög
Viktor Larsson
Mattias Granlund
The Mojo Boats 2#80
Jonas Karlsson
Robert Bertrand
Stefan Rudberg
Team Armagäddon 1#81
Nicklas Hilmersson
Sisse Strand
Tomasz Andersson
Team Armagäddon 2#82
Andreas Nilsson
Henric Sandeen
Team Löjrom#83
Jerry Petersson
Hampus Westin
Conny Lövgren
Gäddstaun (3)#84
Tobias petersson
Viktor axelsson
Jimmie Törnström
Team Mouse#85
Tony Andersson
Andreas Andersson
TEAM MOPIKÉ#86
Oskar Wilnersson
Mikael Abrahamsson
Kristoffer Klinteback
Team Tourettes#87
Henrik Andersson
Simon andersson
Nybban pikers 3#88
Josef Algotsson
Safet Vinca
Team Mojoboats#89
Tobias Franstam
Christan Robersson
Anders Ohlin
TEAM ESOXARNA#90
Jörgen Karlsson
Ingmar Svensson
Team Tre Krokar#91
Erik Antonsson
Rickard Edvinsson
Michael Boström
Team Karlskronafiske#92
Viktor Vestergård
Håkan Björk
Willy Björk
Nybban Pikers 1#93
Conny Edenstrand
Verdi Vinca
Jack & Ebb#94
Anders Mortier
Martin Stålhammar
Team Syltrygg#95
Erik Rehn
Andreas Jakobsson
Team Galtarna#96
Magnus Olsen
Marcus Abrahamsson
GefleProfish.se Team1#97
Anders Westring
Mattias Forsberg
Jonas Byman
Team Mix Fishing#98
Pelle Johansson
Hugo Juhlin
OutbackFishing.se#99
Lars Ljunggren
Fredrik Stjernholm
Andreas Frans
Team Driftwood 1#100
Christopher Ehnemark
Daniel Ehnemark
Andreas Cambrand
GefleProfish.se Team2#101
Nicklas Elffors
Niclas Otter
Tobias Velander
Team Red Tiger#102
Robert Lilja
Mark Holegård
Team DeKis#103
Daniel Mickelsson
Kalle Stenhammar
Team Ace Of Pikes#104
Robin Lindberg
Sebastian Åkerman
Johan Eriksson
Team JW Lures#105
Daniel Granholm
Erik Andersson
TEAM HAUKI#106
jari halkonen
henrik östman
Daniel Beausang
BoC Fishing#107
Mikael Öberg
Hans Djupsjöbacka
Team Slips#108
Magnus Holtmar
Rasmus Grebacken
Team Tail/Ribatex#109
Jonas Lilja
Richard Richardsson
Michael Evans
TEAM KNICKEDICKERNA#110
Robin Klintefalk
Juha Kaukonen
Team Berzerk 1#111
Marcus Östhem
kristoffer Sigurdsson
Team Armagäddon#112
Niklas Hilmersson
Andreas Nilsson
Christian "sisse" Strand
Team Pikenuts/Fiskenyheter#113
Niclas Lahti
Tim Sörensen
Egron Nilsson
Team Pike Error#114
Andreas Malm
Anders Gårdlöv
Nybban Pikers 4#115
Stefan Svensson
Jesper Svensson
Verdi Vinca
Munterjerkarna#116
Martin Udd
Johan Udd
Mikael Lindqvist
Team Pike Busters#117
Dennis Zetterberg
Mickael Nilsson
Petter Lindström
Team - SÅINIVASSEN#118
Krister Lundgren
Dennis Holmberg
Team Lusox#119
Patrik Pihl
Christian Nilsson
Team Von Gedda of Baltik Heroes#120
Roger Hellström
Thomas Björklund
Mattias Jansson
Team Mojoboats Featuring Mo Pikes#121
Anders Ohlin
Oskar Wilnersson
Söderssportfiske 1#122
Lasse Lano Norgren
Micke Nilsson
Rille Sundvall
Team 2 Glada ft. Colving#123
David Jansson
Daniel Isaksson
Mikael Colving
Team Brochet#124
Göran Filipsson
Thomas Classon
Lars Berglund
Team Mojoboats/Lowrance#125
Tobias Fränstam
Alexander Neidestam
Team Byfåne#126
Fredrik Persson
Alexander Johnson
Björn Persson
CWC Fishing Team#127
Danne Ericsson
Vassmackan Finnen Ögren
Håkan BB Blomgren
Team Enköpings Predatorfiskeklubb#128
Daniel granholm
Hugo juhlin
Joachim Gustafson
Team Pilot#129
Josef Pilot
Joel Pilot
Team Shit i Helvetet!#130
Lill-Lasse Bergström
Sebastiaan Makkinje
Andreas Utte Elveberg
Team Happy Angler#131
Kristian Keskitalo
Tuomas Hutri
Antti Heinonen
Den onde, den gode, den fule 2#132
Mikael Udéhn
Anton Berglund
Björn Enenge
Gothia Pike#133
Joni Lindqvist
John Hedin
TEAM WEZZLAN#134
Johan Jansson
Fredric Henriksson
Team Rispect Sweden#135
Patrik "Persa" Persson
Roger "Thellan" Thelander
Robban "Morsan" Andersson
Newbridge Fishing Team 2#136
Marcus Jansson
John Karlsson
MAD-Fishing#137
Mikael Andersson
Mats Brandin
Daniel Andersson
TEAM SLAN#138
Mikael Alm
Johan Öhman
{js_onload}