Kläder och beten från Masters

Keps & mössa


Rosa keps, böjd skärm

Röd keps, rak skärm


Blå keps, rak skärm


Svart keps, rak skärm

Tröja & jacka


Piké, kornblå


Piké, marinblå


Jacka


Beställa

Kepsar, mössor100kr
Piké kornblå250kr
Piké marinblå300kr
Jacka1095kr



Vid beställning maila .(JavaScript must be enabled to view this email address) alt ring 073-500 76 36 så får ni detta på faktura.
Begränsat antal finns att köpa på plats med kontant eller kort (iZettle), först till kvarn!

Fraktfritt vid beställning av fler varor. Frakten för en vara ligger på 45:-

SM-kvalet arrangeras i samarbete med

ANMÄLDA TEAM  

Team Linköpikers#1
Hannes Fock
Kristoffer Segerström
Jakob Gustafsson
Team Biggest#2
Niclas Svenningsson
Niklas Lundqvist
Erik Petersson
Team Quintrex#3
Fredrik Igelström
Gustav Helqvist
Markus Sjöstrand
Team Al-Pikebaits#4
Andreas Ljungblad
Albin Lindqvist
Fc Fishing#5
Fredrik Klingstål
Conny Berg
Gösta Skogh
Team Klan#6
Tobias Andreen
Emma Klasson
Team Vgd Predator 2#7
Robin Gräsman
Joakim Svenningsson
Henrik Svensson
Team Jerkoffz#8
Andreas Ekström
Kristoffer Samuelson
Big Fish Hookers#9
Carl-johan Carmling
Daniel Kåhlin
Viktor Andersson
Team Ett Gäddra Liv/bengtssons#10
Christoffer Larsson
Bo Larsson
Christian Fridh
Team Fiskelagret#11
Kristian Rohr
Fredrik Molteberg
Johan Larsson
Team Insjöhaj#12
Mattias Trofast
Jimmie Josefsson
Team Olas Sportfiske#13
Linus Wallberg
Joakim Edvardsson
Team Meat#14
Magnus Thorsson
Anton Midborg
Andreas Johansson
Team Fish On 3#15
Mathias Thoren
Tomas Andersson
Christer Bengtsson
Wolfyard Pikers#16
Robert Schröder
Johan Reise
Pontus Moverare
Vgd Predator#17
Fredrik Stålknapp
Daniel Norduist
Martin Pettersson
Team Pikemeister#18
Dennis Hermansson
John Schedrin
Fiskejunkies#19
Fredrik Gren
Joel Lagerkvist
Johan Nyström
Team Predatorligan#20
Fredrik Jonsson
Pierre Granberg
Mikael Söderqvist
Team Jovi Fishing#21
Jonathan Widegren
Viktor Isaksson
Team Ambassadeur#22
Robert Axelsson
Gert Wästlund
Team Nollkollgunki 2#23
Jonatan Danielsson
Patrick Trofast
August Lägervik
Gothia Pike#24
Joni Lindqvist
Jani Lauronen
John Hedin
Team Monster#25
Jens Klinteback
Bjarne Klinteback
Team Galant#26
Tobias Ekvall
Edvin Johansson
Freddy Torstensson
Team Bengtssons/predator#27
Richard Kullmer
Patrik Hansson
Team Dea#28
Daniel Eriksson
Kristoffer Klasson
Henrik Jensen
Holmer Lures#29
Josef Holmer
David Angeli
Team Nollkollgunki#30
Martin Unbeck
Adam Kämpe
Johan Fältskog
Hva Fishing Team#31
Joel Ansorge
Joakim Berglund
Tomas Svenberg
Lakeland Fishing 3#32
Pontus Svärd
Peter Johansson
David Gustafsson
Team Gäddhäng#33
Robert Gerhardsson
Rickard Lagerqvist
Per Gustafsson
Team Tre Krokar#34
Rickard Edvinsson
Erik Antonsson
Andreas Peterson
Team Ae#35
Alexander Gyllenhammar
Erik Hahn
Pickupen 1#36
Tommy Ljungeskog
Oskar Nord
Jesper Ljuneskog