Kläder och beten från Masters

Keps & mössa


Rosa keps, böjd skärm

Röd keps, rak skärm


Blå keps, rak skärm


Svart keps, rak skärm


Svart keps, böjd skärm


Tröja & jacka


Piké, kornblå


Piké, marinblå


Jacka


Beställa

Kepsar, mössor100kr
Piké kornblå250kr
Piké marinblå300kr
Jacka1095kr



Vid beställning maila .(JavaScript must be enabled to view this email address) alt ring 073-500 76 36 så får ni detta på faktura.
Begränsat antal finns att köpa på plats med kontant eller kort (iZettle), först till kvarn!

Fraktfritt vid beställning av fler varor. Frakten för en vara ligger på 45:-

KVALIFICERADE TEAM  

Italion stalions#1
Christian Hillgren
Henrik Mazzanti
Anders Lif
Smells Fishy#2
Billy Lindqvist
Magnus Söderberg
Mattias Hell
Den onde, den gode, den fule 2#3
Mikael Udehn
Markus Udehn
Håkan Nordberg
TEAM SLAN#4
Mikael Alm
Johan Öhman
Karl Cederblad
Wolfyard Pikers#5
Joakim Mörtzell
Dennis Holmberg
Robert Schröder
Team Sniptia#6
Conny Lövgren
Simon Mikkelsen
Fredrik Johansson
Team Herrhagen#7
Joakim Nyrén
Peter Uppström
Team ExtremeZ#8
Måns Adler
Klas Alenvret
Björn Östman
Team Totalfiske#9
Magnus Malmgren
Henrik Malmgren
Mathias Nemback
Övrigt Avfalls Fiskesektion#10
Rickard Brink
Fredrik Brink
Ola Andersson
Team Rispect Sweden / Innovative Lures#11
Patrick Persson
Roger Thelander
Arne Alfons
Team BBB "Bengan Betalar Båten"#12
Joel Tenghamn
Emil Persson
Anton Adler
Gädda#13
Jakob Karlsson
Sebastian Åkesson
Team Snapphanes#14
Jesper Larsen
Viktor Moberg
Martin Stålhammar
Team Mopike#15
Oskar Wilnersson
Mikael Abrahamsson
team hallarum#16
Ola Kråksberg
Tommy Pettersson
UNICORN AND PIKE HUNTERS#17
Viktor Axelsson
Mattias Uppala
Viktor Ohls
TEAM ESOXARNA#18
Jörgen Karlsson
Ingmar Svensson
Trossö FiskeTeam#19
Jonas Eriksson
Jonas Hedberg
Team Wolfcreek Lures#20
Jimmy Hallberg
Daniel Wijk
Team Gäddstaun#21
Tobias Petersson
Jimmie Törnström
Peter Ståhl
Team Mortelpickarna#22
Micke jacobsson
Daniel andersson
Team Karlskronafiske#23
Håkan Björk
Viktor Vestergård
Martin Sölvelid
team jimjuhallicks#24
Henrik Andersson
Simon Andersson
Team A2S#25
Alexander Eng Stensson
Sebastian Abrahamsson
Sebastian Johansson
Team Gäddfjäll#26
Börje Petersson
Roger Klase
Team Galtarna#27
Magnus Olsen
Marcus Abrahamsson
Söder Sportfiske 1#28
Henrik Sandahl
Lars Norgren
Mikael Nilsson
Gefle Profish Team 2#29
Anders westring
Mattias Forsberg
Jonas Byman
Suomela.se#30
Tommy Suomela
Pierre Westin
Patrick Holmström
Cwc Fishing Team#31
Jon Persson
Johan Löfström
Team Triss#32
Joakim Berglund
Henrik Salomonsson
Anton Engelmark
Team Mörtfödd#33
Mikael Wahlberg
Christian Mulari
Fredrik Wikström
Pike Error#34
Andreas Malm
Mattias Eriksson
Kristian Johansson
Team Outfishers#35
Håkan Lundin
Christian Sylvander
Team Farleden Oskarshamn#36
Andreas Ivarsson
Tommy Pettersson
Benny Bredhammar
Team Pikadorerna#37
Anders Gårdlöv
Olof Roth
Fredrik Ingemansson
Armagäddon 1#38
Nicklas Hilmersson
Christian Strand
Tomasz Andersson
Carlstad Pike United#39
Johan Holmberg
Per Stenberg
Esox Ramazzotti#40
Jakob Andersson
Linus Storm
Team Anseto#41
Anders Forsberg
Sebastian Wiman
Tommy Blixt
Team Happy Angler#42
Kristian Keskitalo
Tuomas Hutri
Antti Heinonen
Team Pilot/Happy Angler#43
Josef Pilot
Joel Pilot
Hampus Westergren
Team Lowrance/Mojoboats#44
Tobias Fränstam
Rikard Jonsson
Team Ace Of Pikes#45
Robin Lindberg
Sebastian Åkerman
Johan Eriksson
Team Snipers#46
Johan Palmqvist
Claes Berg
Håkan Berg
Team Piky Germany#47
Fredrik Röing
Werner Wendland
Björn Wendland
Team Roland#48
Kaj Sjöberg
Roger Pettersson
Team Gäddhäng#49
Andreas Gustafsson
Nicklas Larsson
Stellan Jakobsson
Lag Myrby#50
Peter Idås
Joakim Wedemo
Gefleprofish Team4#51
Robin Wikström
Tim Eriksson
Team G11#52
Tomas Trollregn
Martin Odenhäll
Johan Olsson
Team Jerkoffz#53
Andreas Ekström
Joacim Näslund
Team Tok/skenejärn#54
Christoffer Heurlin
Johan Kellen
Wolfyard Pikers 2#55
Robert Schröder
Joakim Mörtzell
Johan Reise
Deepbay-ff#56
Joakim Jonsson
Simon Bergman
Johannes Sjöstedt
Team Hemlunda Fishing#57
John Petzäll
Eric Lundgren
Johan Berg
Team Wildmarksshopen#58
Nils Gillberg
Kimmo Korpi
Tomas Andersson
Team Minkarna#59
Folke Andersson
Ture Nilsson
Tony Lundh
Team Msf V1#60
Fredrik Magnusson
Benny Hamlet
Henrik Nilsson
Team Fish On 2#61
Christer Bengtson
Tomas Anderson
Team Dea 2#62
Mattias Dahlqvist
Kristoffer Samuelsson
Den Onde, Den Gode, Den Fule#63
Mikael Udéhn
Markus Udéhn
Anton Berglund
LAG MED DRAG#64
Simon Vestergaard
Kristofer Vestergaard
Conrad Schacher
3angler#65
Björn Sivedal
Erik Sivedal
Joel Sivedal
Lakeland Fishing#66
Pontus Svärd
Peter Johansson
Team Gäddtugg#67
Ricard Berndtson
Roger Lenffer
Huskvarna Fishing Team#68
Tomas Svenberg
Jocke Berglund
Joel Ansorge
Fiskejunkies#69
Fredrik Gren
Joel Lagerqvist
Johan Nyström
Team Monster#70
Jens Klinteback
Bjarne Klinteback
Team Hjälmarskräcken#71
Richard Berg
Johannes Fasth
Team What A Take#72
Jan Lundgren
Andres Alsterbring
Christoffer Bångö
Fc Fishing#73
Fredrik Klingstål
Conny Berg
Gösta Skogh
Team Noll Koll#74
Martin Unbeck
Johan Fältskog
Jesper Tagesson
Team Serenity#75
Kristian Rohr
Johan Larsson
Team Pikemeister#76
Dennis Hermansson
John Schedrin
Inferno Fishingteam#77
Jon Olsson
Johan Stark
Anders Nilsson
Tre M#78
Mikael Mikaelsson
Mikael Sundqvist
Mattias Nilsson
Team Knut#79
David Ödmark
Rasmus Sjölander
Cfc#80
Johan Sjölén
Emil Sjöberg
Pontus Geijer
Team Stöt#81
Petter Persson
Tony Olsson
Erik Lundqvist
Wolfyard Pikers 3#82
Robert Schröder
Johan Reise
Dennis Holmberg
Team Camp Anten#83
Magnus Olsson
Fredrik Larsson
Joel Waje
Jmv#84
Mattias Fransson
Gunnar Zackrisson
Team Göta Älv#85
Fredrik Aremyr
Jarmo Kuisma
Tero Paakki
Team Tre Krokar#86
Rickard Edvinsson
Erik Antonsson
Team DEA#87
Daniel Eriksson
Björn Andersson
Pauline Pinola
Tajtlajn#88
Anders Johansson
Robert Theil
Andreas Kalmlund
Elinas Pajkar#89
Elina Olsson
Robin Sjöstedt
Max Ringström
Esox Lucifers#90
Håkan Nordberg
Håkan Jernehov
Björn Enenge
Tajtlajn 15+#91
Andreas Mattson
Erik Börjesson
Niclas Carlsson
Team G11 Ver.1.0#92
Martin Odenhäll
Tomas Trollregn
Kent Sundin
Team Wezzlan#93
Johan Jansson
Fredric Henriksson
Jimmy Plate
Team Bösgädda#94
Emil Didriksson Heinänen
Alexander Nielsen Tejned
Johan Olausson
Gothia Pike V4#95
Dennis Grube
Rikard Hallström
/J#96
Joacim Svensson
Fredrik Bjur
Niclas Svensson
Team Strömvalls#97
Christoffer Blom
Mathias Bergendahl
Team Pike Up Artists#98
Rasmus Lindblad
Vilhelm Edensvärd
Team Bäver, Alingsås Fishingteam#99
Fredrik Söderberg
Joakim Pinola
Team Mouse#100
Tony Andersson
Andreas Andersson
Team Bäver, Alingsås Fishingteam#101
Joakim Pinola
Fredrik Söderberg
Team Jmj#102
Johan Olsson
Jakob Svensson
Mikael Andersson
Elinas Pajkar 2#103
Elina Olsson
Robin Sjöstedt
David Olsson
Swe Predator Fishing Team#104
Roger Svensson
Torbjörn Svensson
Jonas Westlund
Team Mak#105
Morgan Lindblom
Anders Nilsson
Kristian Nilsson
Predator Piscator#106
Fredrik Karlsson
Christian Lilja
Erik Jonasson
Sportfiskebutiken Tajtlajn#107
Christian Mattsson
Madelene Karlsson
Fredrik Lindell
Team Fish On 4#108
Tomas Nyberg
Johan Åkesson
Mattias Epperlein
Pikehunt.se#109
Johan Fransson
Jimmi Johansson
Axel Kvist
Team El-ge Predators#110
Predrag Colic
Dejan Colic
Andreas Marcusson
Team Driftwood#111
Christopher Ehnemark
Daniel Ehnemark
Andreas Cambrand
Team Fish On 1#112
Tomas Nyberg
Johan Åkesson
Team Fish On#113
Mathias Thoren
Christer Bengtson
Tomas Anderson
Mixed Tackles#114
Roger Gaardsdal
Nebojsa Djordevic
Team Tapp#115
David Roy
Rikard Magnusson
John Gustavsson
Fishing Svenningsson#116
Peter Svenningsson
Neo Svenningsson
Pikestyrkan#117
Linus Almqvist
Patrik Amundsen
Od+#118
Hugo Lisjö
Alexander Neidestam
Team Mojo Plan B#119
Erik Ohlsson
Christian Ericsson
Team Happy Anglers#120
Ronnie Afzelius
Mikael Flodman
Team Top Predator Fin#121
Jani Markuksela
Tommi Keskinen
Gothia Pike#122
Joni Lindqvist
John Hedin
Team Hgf#123
Oliver öst
Fabian Jansson
Christoffer Holmqvists
Pikenroll#124
Jonathan Karlsson
Johan Sundell
Nicklas Eriksson
Team Lhb#125
Bobby Walther
Mattias Hedström
Tobias Lindgren
Team Tp Fishing#126
Tomas Modig
Johan Holtari
Martin Dahlin
 
Totalt 331 deltagare